Nasz Klient to lider na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. W związku z rozwojem firma poszukuje nowych osób do zespołu na stanowisko:

Senior/Junior Java Developer

Opis stanowiska:

  • Projektowanie architektury rozwiązań (w tym także integracyjnych) na podstawie wymagań użytkownika i zgodnie z zaleceniami/standardami architektonicznymi
  • Opieka nad powierzonym systemem w zakresie kontroli wszelkich zachodzących w nich modyfikacji i ich spójności z ogólną architekturą rozwiązania
  • Weryfikacja i akceptacja architektury rozwiązań (w tym także integracyjnych) wykonywanych przez firmy zewnętrzne
  • Tworzenie oprogramowania, elementów oprogramowania, testowanie w ramach zadań działu:
    • Implementacja skalowalnych usług w architekturze micro-services
    • Konfiguracja narzędzi do automatyzacji prac
    • Praca z kodem i systemem kontroli wersji
    • Udział w testowaniu aplikacji (testy jednostkowe, testy automatyczne, testy regresji),
    • Deployment aplikacji na środowiskach testowych i produkcyjnych
    • Identyfikacja zagrożeń  związanych z systemami klasy Enterprise  - logowanie zdarzeń, monitorowanie pracy, wąskie gardła
    • Odpowiedzialność za tworzony kod aplikacji i czytelność kodu
    • Monitoring jakości kodu
    • Dokumentowanie tworzonego kodu
    • Odpowiedzialność na produkcyjne działanie aplikacji, analiza i usuwanie błędów produkcyjnych

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku Java Developer (preferowana Java 8) – znajomość zasad programowania obiektowego, dekompozycji, hermetyzacji
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku projektanta systemu
  • Doświadczenie pracy z  framework’ami:  Spring 4, Hibernate, JS,  JSP
  • Znajomość:
    • systemów relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL, Postgresql), SQL
    • narzędzi: GIT, JIRA, JENKINS, Maven
    • środowisk programistycznych: InteliJ
    • serwerów aplikacyjnych ( Tomcat/Wildfly)
    • metodyki Scrum i XP, DevOps - doświadczenie pracy w trybie Continuous Delivery, Continuous Integration
    • budowania i konsumowania RestFull API
    • SOAP API
    • administracji systemem Linux
    • administracji aplikacją Apache
  • Umiejętność pracy w reżymie projektowym (waterfall/agile)
  • Otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1).

Oferujemy:

  • Forma współpracy do uzgodnienia w zależności od preferencji Kandydata
  • Pracę w nowoczesnych i popularnych obecnie na rynku technologiach
  • Możliwość poszerzania kompetencji inżyniera DevOps – możliwość pracowania nad automatyzacją wszystkich aspektów dostarczania naszego programu, architektury, projektowania, implementacji, testowania i optymalizacji.
  • Numer referencyjny oferty

  • Kraj:
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."