Nasz Klient to  prężnie rozwijającą się sieć apteczna, rozpoznawalna na rynku, z wieloletnią tradycją i wysokimi standardami obsługi Klienta. Do swojego zespołu w Warszawie, poszukuje eksperta na stanowisko :

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Opis stanowiska:

  • obsługa sklepu internetowego, dodawanie nowego towaru na panelu sklepu, aktualizacja treści na stronie sklepu, itp.,
  • kompleksowa obsługa zamówień internetowych, mailowych i telefonicznych,
  • udzielanie profesjonalnej i rzetelnej informacji w odpowiedziach na pytania Klientów na temat m.in. statusu zamówień, dostępności produktów, szczegółów dotyczących asortymentu dostępnego w sklepie internetowym,
  • analiza dostępności towarów i stanów magazynowych apteki internetowej,
  • rozpatrywanie reklamacji i zwrotów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenie tekstów handlowych i marketingowych,
  • znajomość nowoczesnych technologii webowych,
  • doświadczenie w pracy z Klientem, umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office, mile widziana znajomość obsługi programów tj. Adobe Photoshop, CorelDraw,
  • samodzielności w planowaniu i organizacji własnej pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • kartę Multi Sport,
  • miłą i wspierająca atmosferę w miejscu pracy.
  • Numer referencyjny oferty

    SSOIWD-20

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa, Praga Południe
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "SSOIWD-20" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."