Nasz Klient, to marka inna niż pozostali producenci samochodów. To dlatego, że w przeszłości stawiła czoło tak wielu wyzwaniom. To dlatego, ze ludzie pracujący w naszej firmie inaczej widzą otaczający świat. Tam, gdzie inni podążają za konwencjami, nasza firma stara się je przełamywać, wierząc, że to najlepsza droga, by ulepszać świat.

Dla autoryzowanego Dealera w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Opis stanowiska:

  • prowadzenie sprzedaży samochodów nowych do Klientów indywidualnych,
  • realizacja powierzonych celów ilościowych oraz jakościowych,
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • doradztwo w zakresie produktów i usług powiązanych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

Wymagania:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu Klientów,
  • umiejętności handlowych i prowadzenia negocjacji,
  • zaangażowania i inicjatywy,
  • odpowiedzialności, komunikatywności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia powiązany z realizacją wyników sprzedażowych,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole zorientowanym na współpracę,
  • możliwość  dalszego rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych.
  • Numer referencyjny oferty

    WIK18ABJF

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WIK18ABJF" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."