Firmę naszego Klienta tworzy zespół ekspertów, którzy  koncentrują się na ludziach i ich potrzebach. Ich sukces wynika z pasji, która prowadzi do wyszukiwania, identyfikowania, rozumienia i oferowania rozwiązań odpowiednich do tych potrzeb. Świadczą usługi transportu krajowego i międzynarodowy, w zakresie transportu samolotem, transportu morskiego, a także usług magazynowania, pośrednictwa celnego, świadectw pochodzenia i oświadczeń statystycznych. Do swojego nowo-otwieranego biura w Polsce,  poszukuje osoby na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Opis stanowiska:

  • Organizacja oraz bieżące monitorowanie realizacji zleceń międzynarodowej spedycji zarówno drogowej, jak i innej,
  • Poszukiwanie oraz wykorzystywanie nowych możliwości biznesowych;
  • Analiza kosztów spedycji wspólnie z działem sprzedaży,
  • Negocjacja kontraktów transportowych z podwykonawcami, partnerami biznesowymi oraz klientami, w celu podniesienia efektywności oraz rozwoju biznesu,
  • Ścisła współpraca z zespołem w celu optymalizacji zleceń.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego ok. 3 lat
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, transportu, bądź logistyki będzie mile widzianym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość innego języka europejskiego będzie wartością dodaną,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera: programy MS Windows, MS Office, internet,
  • Duża motywacja do podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Doskonałe środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia przeprowadzane w kraju oraz zagranicą,
  • Karierę w międzynarodowej firmie,
  • Pracę w młodym oraz ambitnym zespole.
  • Numer referencyjny oferty

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."