Nasz Klient to francuska firma z tradycjami zajmująca się produkcją emaliowanych naczyń żeliwnych o świetnej kolorystyce i wzornictwie. Swój sukces zawdzięcza znakomitej jakości swoich produktów oraz innowacyjnym pomysłom. Do swojego zespołu w Piasecznie poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca – Sklep Marki Premium

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnej, bezpośredniej obsługi klientów z zachowaniem zasad uprzejmości i uczciwości,
  • Staranna obsługa kasy fiskalnej,
  • Dbanie o zachowywanie należytego porządku w miejscu pracy,
  • Sprzedaż towarów oraz aktywna pomoc i doradztwo klientom w zakupach,
  • Dbanie o należytą ekspozycję towarów wewnątrz sklepu i zewnętrznych witrynach oraz proces dostaw produktów do sklepu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem na podobnym stanowisku,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zorientowanie na klienta,
  • Odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Szkolenia produktowe i handlowe,
  •  Pracę na pełny etatu bezpośrednio u Klienta
  • Możliwość rozwoju
  • Numer referencyjny oferty

    WWW17ASLC

  • Kraj:
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Piaseczno
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Weronika Wilga
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • w.wilga@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WWW17ASLC" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."