Nasz Klient od 2004 roku, dzięki fuzji nauki, technologii i talentu artystycznego, tworzy powierzchnie z kwarcu, które są nie tylko piękne dla oka, ale również mają zastosowanie w wykończeniu wnętrz oraz są bardzo praktyczne. Będąc firmą związaną z organizacją międzynarodową, notowaną na NASDAQ, nasz Klient dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Dla swojego zespołu ekspertów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca stacjonarny / Specjalista ds. sprzedaży kamienia

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klientów w salonie stacjonarnym zgodnie ze standardami firmy,
  • Przeprowadzanie Klientow przez wszystkie etapy sprzedaży,
  • Odpowiedzialność za odpowiedzi ofertowe dla Klientów,
  • Przyjmowanie towaru,
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży min. 1 rok,
  • Doświadczenie w branży kamienia naturalnego będzie atutem (!), bądź w branży budowlanej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentami sprzedażowymi,
  • Znajomość środowiska Microsoft Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność odpowiedniej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku o wysokich standardach,
  • Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Jobfinder Ewelina Hordyniec z siedzibą na ul. Św. Wincentego 14 lok.19, 03-505 Warszawie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

  • Numer referencyjny oferty

    GWW2018HSMQ

  • Kraj: Polska
  • Województwo: pomorskie
  • Miasto: Gdynia
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Weronika Wilga
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • w.wilga@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "GWW2018HSMQ" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."