Nasz Klient to francuska firma z tradycjami zajmująca się produkcją emaliowanych naczyń żeliwnych o świetnej kolorystyce i wzornictwie. Swój sukces zawdzięcza znakomitej jakości swoich produktów oraz innowacyjnym pomysłom. Do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Store Manager (marka Premium)

Opis stanowiska:

  •  Zarządzanie zespołem,
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i wyniki sprzedażowe,
  • Planowanie odpowiedniej ekspozycji towaru,
  • Dbanie o codzienne bardzo dobre funkcjonowanie sklepu,
  • Organizowanie promocji,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub ekonomiczne,
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Sklepu,
  • Dobra znajomość branży,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Ambicja, samodzielność, bardzo wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym  zespole,
  • Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę,
  • Szkolenia produktowe i handlowe,
  • Numer referencyjny oferty

    WWW17SMLC

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Piaseczno
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Weronika Wilga
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • w.wilga@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WWW17SMLC" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."