Nasz Klient to dostawca najwyższej jakości technicznych wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży energetycznej, elektronicznej, kolejowej i budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukuje eksperta na stanowisko:

Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pracą wtryskarek.
  • Nadzór nad formami oraz innymi urządzeniami.
  • Przygotowanie wtryskarek do pracy poprzez ustawianie parametrów procesu wtryskowego.
  • Przygotowanie i wymianę narzędzi/form w urządzeniach.
  • Wypełnianie Meldunków uszkodzenia formy.
  • Raportowanie o ilościach wykonanych na formach .
  • Tworzenie kart parametrów procesu i kart podłączeń obiegów wody.
  • Czyszczenie i konserwacja form wtryskowych i innych narzędzi.
  • Raportowanie o stanie narzędzi, wypełnianie kart przeglądów okresowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
  • Min. 3 letnie doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych.
  • Znajomość procesu wtrysku tworzyw.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Wiedza w zakresie doboru parametrów procesowych.
  • Umiejętność instalacji i obsługi form wtryskowych.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność obsługi wtryskarek Demag i Arburg oraz robotów Witmann i Sepro będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy.
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet socjalny + dodatki kwartalne dla pracowników i ich dzieci
  • Numer referencyjny oferty

    WSK17MWKL

  • Kraj: Polska
  • Województwo: małopolskie
  • Miasto: Myślenice
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Sylwia Kublik
  • Manager ds. Projektów
  • s.kublik@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WSK17MWKL" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."