Loading...

Konsultant – HR, Kadry i Płace

Oferta pracy: In-Country Client Account Manager (ICAM) – payroll

Nasz Klient to największa na rynku polskim firma świadcząca usługi z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego. To globalny dostawca kompleksowych rozwiązań w chmurze, które łączą w sobie HR, naliczanie płac, zarządzanie talentami, czas pracy, podatki i benefity. Są również liderem w zakresie usług analitycznych i outsourcingowych. Do swojego zespołu w Polsce poszukuje ekspertów na stanowisko: In-Country Client Account Manager (ICAM) – payroll.

In-Country Client Account Manager (ICAM) – payroll: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska:

  • Skuteczna praca w zespole, aby zapewnić dotrzymanie wszystkich terminów działu i terminów płac,
  • Odpowiedzialność za generowanie raportów w celu analizy, audytu, uzgadniania i weryfikacji danych płacowych,
  • Silne umiejętności komunikacyjne i międzykulturowe, umożliwiające współpracę z międzynarodowymi członkami zespołu,
  • Odpowiedzialnością za dokładność i terminowość listy płac każdego klienta,
  • Wypełnianiem i dostarczaniem miesięcznych metryk listy kontrolnej,
  • Zapewnieniem terminowych wypłat wynagrodzeń,
  • Zapewnieniem dokładnego rozliczania faktur,
  • Dobrymi wynikami w rozwiązywaniu krytycznych problemów,
  • Utrzymywaniem silnych, długoterminowych relacji z Klientami,
  • Upewnianiem się, że kalendarz płac każdego klienta jest zarządzany terminowo i skutecznie – zarówno z klientem, jak i partnerami,
  • Pełnieniem roli rzecznika klienta oraz współpracy wewnętrznej i zewnętrznej w celu zapewnienia zrozumienia potrzeb klienta i spełnienia jego oczekiwań,
  • Odpowiedzialnością za przeglądanie i komunikowanie zmian w listach płac między klientem a lokalnymi dostawcami usług płacowych,
  • Odpowiedzialnością za audyt obliczeń płacowych,
  • Odpowiedzialnością za zarządzanie wszystkimi aspektami i etapami procesu finansowania,
  • Wdrażaniem i testowaniem nowych rozwiązań,
  • Przygotowywaniem dokumentacji powdrożeniowej obsługiwanego procesu,
  • Wspieraniem zespołu oraz stałą współpracą z innymi działami firmy.

In-Country Client Account Manager (ICAM) – payroll: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Requirements

  • Pasja i zaangażowanie do pracy przy obsłudze klienta,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata powiązanego doświadczenia w zakresie listy płac w kraju w środowisku usług płacowych,
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie platform płacowych,
  • Bardzo dobra znajomość polskich przepisów płacowych,
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim,
  • Zdolność do utrzymywania priorytetów w stale zmieniającym się środowisku,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • Umiejętności analityczne,
  • Biegła znajomość aplikacji MS Office.

In-Country Client Account Manager (ICAM) – payroll: Co oferuje Tobie pracodawca?

We offer

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Nowoczesne i komfortowe środowisko work,
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość ciągłego rozwoju,
  • Stałe wsparcie doświadczonego zespołu oraz pakiet szkoleń,
  • Adekwatne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia i benefity pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta).

Numer referencyjny oferty: IAM/23

Country: Poland
Voivodeship: Masovian
City: Warsaw

EWA SADŁO
Recruitment Manager
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “IAM/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Experience
Min. 3 lata powiązanego doświadczenia w zakresie listy płac w kraju w środowisku usług płacowych
Work Level
Mid-Level
Employment Type
Full-time
Salary
Adekwatne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia i benefity pracownicze
JobFinder
View profile
Industry
Recruitment
Company size
4 employees
Founded in
2004
Phone
691356634 69135**** Show
Location
Warsaw