Loading...

Oferta pracy: Senior Finance Accountant

Nasz Klient to międzynarodowa organizacja działająca w systemie macierzowym, świadcząca dla swoich Klientów, którymi są firmy z sektora FMCG, Retail, a także wiele innych, usługi badawczo-wizerunkowe. Do swojego zespołu profesjonalistów poszukuje osoby na stanowisko: Senior Finance Accountant.

Senior Finance Accountant: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Job description

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, wykonywanie zamknięć miesięcznych i rocznych – AR, AP i GL, FA,
  • Udział w przygotowaniu raportu zarządczego z analizą wariancji i harmonogramem audytu,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie raportów podatkowych (podatek dochodowy od osób prawnych, VAT, JPK itp.),
  • Przygotowanie statutowego sprawozdania finansowego,
  • Uzgadnianie kont księgi głównej,
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych,
  • Pomoc w tworzeniu rocznego budżetu,
  • Współpraca z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, bankierami, prawnikami, organami administracji państwowej itp.,
  • Proaktywne identyfikowanie obszarów ryzyka i zalecenia rozwiązań w celu poprawy efektywności operacyjnej,
  • Wszelkie inne zadania ad-hoc.

Senior Finance Accountant: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Requirements

  • Wyższe wykształcenie,
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Senior Accountant,
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Dobra znajomość polskich przepisów podatkowych,
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Excel, MS Word, Tagetik i SAP,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna współpraca w języku angielskim).

Senior Finance Accountant: Co oferuje Ci pracodawca?

We offer

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość poszerzania kompetencji zawodowych,
  • Atrakcyjny, adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń,
  • Opiekę medyczną,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Niezbędne narzędzia work.

Numer referencyjny oferty: SFA/23

Country: Poland
Voivodeship: Masovian
City: Warsaw

EWA SADŁO
Recruitment Manager
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “SFA/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Experience
Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Senior Accountant
Work Level
Senior-Level
Employment Type
Full-time
Salary
Atrakcyjny, adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń
JobFinder
View profile
Industry
Recruitment
Company size
4 employees
Founded in
2004
Phone
691356634 69135**** Show
Location
Warsaw