Wczytywanie...

Technical Sales Specialist – panele solarne

Oferta pracy: Technical Sales Specialist ÔÇô panele solarne

Nasz Klient oferuje rozwi─ůzania do pozyskiwania, magazynowania i wykorzystywania energii s┼éonecznej, w celu uzyskania najlepszego energooszcz─Ödnego systemu dla przestrzeni mieszkalnej lub biznesowej. Firma wprowadza innowacje, aby wywiera─ç pozytywny wp┼éyw nie tylko dla swoich klient├│w, ale tak┼╝e dla ca┼éej ludzko┼Ťci. Do swojego zespo┼éu poszukuje obecnie specjalist├│w na stanowisko: Technical Sales Specialist ÔÇô panele solarne.

Miejsce pracy: Slough k. Londynu (Wielka Brytania)

Technical Sales Specialist ÔÇô panele solarne: Co powiniene┼Ť / powinna┼Ť wiedzie─ç o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Dok┼éadne zrozumienie wszystkich produkt├│w z oferty poprzez wykorzystanie wszystkich dost─Öpnych zasob├│w;
  • Zapewnienie obs┼éugi posprzeda┼╝owej w przypadku wszelkich pojawiaj─ůcych si─Ö problem├│w technicznych, w tym wsparcia przy uruchomieniu zdalnych ustawie┼ä za po┼Ťrednictwem aplikacji i wizyty na miejscu, je┼Ťli jest to wymagane;
  • Wsp├│┼épraca z zespo┼éem obs┼éugi klienta w celu zbudowania bazy wiedzy (w tym cz─Östo zadawanych pyta┼ä) oraz tworzenia film├│w w celu udokumentowania typowych problem├│w, aby dzia┼é obs┼éugi klienta m├│g┼é je rozwi─ůzywa─ç niezale┼╝nie;
  • Oferowanie pomocy wewn─Ötrznym dzia┼éom sprzeda┼╝y i klientom w zakresie zapyta┼ä przedsprzeda┼╝owych;
  • Zaanga┼╝owanie w wymagania dotycz─ůce projektowania system├│w solarnych wraz z wewn─Ötrznym zespo┼éem projektowym;
  • Konfiguracja programu szkoleniowego dla instalator├│w w celu promowania produkt├│w firmy (szkolenia mog─ů by─ç prowadzone we w┼éasnym zakresie, jak r├│wnie┼╝ z firmami zewn─Ötrznymi);
  • Cz─Östy przegl─ůd asortymentu w celu dodania nowych technologii i zast─ůpienia starych modeli, w tym rozszerzenie asortymentu o pompy ciep┼éa;
  • Cz─Östy przegl─ůd zgodno┼Ťci w celu zapewnienia, ┼╝e oferta jest odpowiednia dla rynku brytyjskiego.

Technical Sales Specialist ÔÇô panele solarne: Jakie s─ů wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Kilkuletnie do┼Ťwiadczenie jako instalator system├│w solarnych;
  • Kwalifikacje w zakresie instalacji solarnych (C&G 2399, C&G 2372, Solar PV BPEC, EAL poziom 3 i MCS);
  • Znajomo┼Ť─ç technologii i ch─Ö─ç korzystania z nowych technologii, w tym aplikacji;
  • ┼Üwietne umiej─Ötno┼Ťci organizacyjne z umiej─Ötno┼Ťciami w programach Microsoft Plus!;
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Technical Sales Specialist ÔÇô panele solarne: Co oferuje Tobie pracodawca?

Oferujemy

  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy hybrydowej z regularnymi dojazdami do UK lub relokacj─Ö;
  • Solidn─ů prac─Ö w innowacyjnym ┼Ťrodowisku z ekscytuj─ůcym zakresem obowi─ůzk├│w;
  • Intensywne szkolenia oraz ci─ůg┼éy rozw├│j;
  • P┼éask─ů hierarchi─Ö z kr├│tkimi kana┼éami komunikacji;
  • Bardzo dobrego ducha zespo┼éu w profesjonalnym, dynamicznym i zaanga┼╝owanym ┼Ťrodowisku;
  • Wydarzenia zespo┼éowe i firmowe, r├│┼╝ne ┼Ťwiadczenia socjalne;
  • Du┼╝e mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju zawodowego w dziedzinie odnawialnych ┼║r├│de┼é energii;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od ca┼ékowitej sprzeda┼╝y energii odnawialnej w Wielkiej Brytanii.

Numer referencyjny oferty: TSS/23

Kraj: Wielka Brytania
Hrabstwo: Berkshire
Miasto: Slough

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “TSS/23” z dopiskiem: “Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Do┼Ťwiadczenie
Minimum 3 lata do┼Ťwiadczenia jako instalator system├│w solarnych (wymagane kwalifikacje w zakresie instalacji solarnych C&G 2399, C&G 2372, Solar PV BPEC, EAL poziom 3 oraz MCS)
Poziom stanowiska
Senior-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja od całkowitej sprzedaży energii odnawialnej w Wielkiej Brytanii
Bran┼╝a
Rekrutacja
Wielko┼Ť─ç firmy
4 pracownik├│w
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Poka┼╝
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL