Wczytywanie...

Oferta pracy: Analityk finansowy

Nasz Klient to mi─Ödzynarodowa organizacja dzia┼éaj─ůca w systemie macierzowym, ┼Ťwiadcz─ůca dla swoich Klient├│w, kt├│rymi s─ů firmy z sektora FMCG, Retail, a tak┼╝e wielu innych, us┼éugi badawczo-wizerunkowe. Do swojego zespo┼éu profesjonalist├│w poszukuje osoby na stanowisko: Analityk finansowy.

Analityk finansowy: Co powiniene┼Ť / powinna┼Ť wiedzie─ç o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Zarz─ůdzanie i ci─ůg┼ée doskonalenie procesu fakturowania oraz zapewnienie, ┼╝e wszystkie przychody s─ů prawid┼éowo raportowane w uj─Öciu miesi─Öcznym;
  • Wsparcie procesu raportowania miesi─Öcznego poprzez zapewnienie, ┼╝e wynik miesi─Öczny jest raportowany dok┼éadnie i zgodnie z harmonogramem;
  • Wsparcie od strony wykonywania analiz / analiza odchyle┼ä;
  • Zapewnienie, ┼╝e rachunki bankowe s─ů odpowiednio zasilane i uzgadniane;
  • Raportowanie podatku VAT wraz z innymi raportami zewn─Ötrznymi (GUS);
  • Wsp├│┼épraca z Centrum Us┼éug Wsp├│lnych i biznesem w celu rozwi─ůzywania zapyta┼ä finansowych oraz zapewnienia lepszego dzia┼éania;
  • Wsparcie zespo┼éu w bie┼╝─ůcych obowi─ůzkach;
  • Udzia┼é w audytach i procesie zamkni─Öcia roku;
  • Zapewnienie zgodno┼Ťci z procesami finansowymi Grupy, zasadami / politykami zgodno┼Ťci i wytycznymi firmy.

Analityk finansowy: Jakie s─ů wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Wy┼╝sze wykszta┼écenie;
  • Co najmniej 1 rok do┼Ťwiadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Do┼Ťwiadczenie w finansach w mi─Ödzynarodowej firmie;
  • Umiej─Ötno┼Ťci w zakresie controllingu i ksi─Ögowo┼Ťci;
  • Umiej─Ötno┼Ťci analityczne i rozwi─ůzywania problem├│w;
  • Dobra znajomo┼Ť─ç polskich przepis├│w podatkowych;
  • Mile widziana znajomo┼Ť─ç obs┼éugi komputera w zakresie MS Excel, MS Word, Tagetik, Salesforce i SAP;
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego (w mowie i pi┼Ťmie) ÔÇô codzienna wsp├│┼épraca z SSC w Indiach.

Analityk finansowy: Co oferuje Ci pracodawca?

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö;
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç poszerzania kompetencji zawodowych;
  • Atrakcyjny, adekwatny do umiej─Ötno┼Ťci system wynagrodze┼ä;
  • Prac─Ö hybrydow─ů;
  • Opiek─Ö medyczn─ů;
  • Prac─Ö w mi─Ödzynarodowym zespole;
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy.

Numer referencyjny oferty: AF/23

Kraj: Polska
Wojew├│dztwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “AF/23” z dopiskiem: “Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Do┼Ťwiadczenie
Co najmniej 1 rok do┼Ťwiadczenia zawodowego na podobnym stanowisku / Do┼Ťwiadczenie w finansach w mi─Ödzynarodowej firmie
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Atrakcyjny, adekwatny do umiej─Ötno┼Ťci system wynagrodze┼ä
Bran┼╝a
Rekrutacja
Wielko┼Ť─ç firmy
4 pracownik├│w
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Poka┼╝
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powi─ůzane oferty pracy