Wczytywanie...

JobFinder

Warszawa

O JobFinder

Założona w 2004 roku, Agencja rekrutacyjna Jobfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych i doradczych dla polskich i zagranicznych klientów.

Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble zarządzania, a także w świadczeniu usług doradczych dla naszych Klientów.

Zakres usług naszej firmy został skonstruowany tak, aby ułatwić firmom realizowanie celów strategicznych oraz operacyjnych, poprzez powierzenie obsługi procesów rekrutacyjnych i doradczych zewnętrznemu, wyspecjalizowanemu dostawcy.


Naszą przewagą nad innymi firmami rekrutacyjnymi jest:

➜ Dbałość o zaprezentowanie naszemu Klientowi kandydatów dokładnie odpowiadających potrzebom organizacji.

➜ Elastyczność dotycząca tempa pracy – projekty „na wczoraj” są naszą mocną stroną.

➜ Rozbudowana baza danych, zawierająca informacje o naszych kandydatach, umożliwia nam rozpoczęcie współpracy już dziś.

➜ Będąc firmą nieposiadającą rozbudowanej struktury administracyjnej jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie, w umiarkowanych cenach.

➜ Pracując w oparciu o wynagrodzenie płatne po wykonaniu zlecenia (success fee), nasz Klient płaci tylko wtedy, gdy spełnimy jego oczekiwania.

➜ Klienci współpracują z osobami, a nie firmą, to znaczy, że osobiście jesteśmy odpowiedzialni za realizację Państwa zlecenia i bierzemy na siebie odpowiedzialność za sukces Państwa projektu rekrutacyjnego.

➜ Jesteśmy Ambasadorem Twojej firmy na rynku. Dbamy o jej dobry wizerunek poprzez zapewnianie profesjonalnej i rzetelnej informacji dla Kandydatów biorących udział w procesie rekrutacyjnym, na każdym jego etapie.

Aktualne oferty pracy

Oferty opublikowane przez JobFinder

HR / Kadry i płace
20 października 2022
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL