Wczytywanie...

Data Migration Specialist with Payroll

Oferta pracy: Senior Project Manager

Nasz Klient to najwi─Öksza na rynku polskim firma ┼Ťwiadcz─ůca us┼éugi z zakresu outsourcingu kadrowo-p┼éacowego. To globalny dostawca kompleksowych rozwi─ůza┼ä w chmurze, kt├│re ┼é─ůcz─ů w sobie HR, naliczanie p┼éac, zarz─ůdzanie talentami, czas pracy, podatki i benefity. S─ů r├│wnie┼╝ liderem w zakresie us┼éug analitycznych i outsourcingowych. Do swojego zespo┼éu w Polsce poszukujemy ekspert├│w na stanowisko: Data Migration Specialist with Payroll.

Data Migration Specialist with Payroll: Co powiniene┼Ť / powinna┼Ť wiedzie─ç o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Analiza wymaga┼ä Klienta;
  • Migracje danych kadrowo-p┼éacowych z baz klienta do system├│w firmy;
  • Weryfikacja przeprowadzonych migracji;
  • Przygotowywanie dokumentacji wdro┼╝eniowej;
  • Wsp├│┼épraca z dzia┼éem programist├│w nad zmianami i implementacj─ů rozwi─ůza┼ä klienckich.

Jakie s─ů wymagania na stanowisko Data Migration Specialist with Payroll?

Wymagania

  • Znajomo┼Ť─ç SQL (MS SQL);
  • Znajomo┼Ť─ç proces├│w kadrowo-p┼éacowych oraz przepis├│w prawnych z tego zakresu;
  • Do┼Ťwiadczenie w tworzeniu mapowa┼ä danych;
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Wysoka komunikatywno┼Ť─ç oraz umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania kontakt├│w z r├│┼╝nymi odbiorcami;
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç analizowania problem├│w i znajdowania rozwi─ůza┼ä;
  • Znajomo┼Ť─ç modu┼éu kadrowo-p┼éacowego system├│w ERP b─Ödzie dodatkowym atutem: Symfonia, TETA, Enova, CDN Optima, R2P┼éatnik.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö w mi─Ödzynarodowej firmie;
  • Wsparcie do┼Ťwiadczonego zespo┼éu oraz opiek─Ö mentora na czas wdro┼╝enia;
  • Udzia┼é w projektach dla najwi─Ökszych marek w Polsce;
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i prac─Ö pe┼én─ů wyzwa┼ä;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji.

Numer referencyjny oferty: DMS/23

Kraj: Polska
Wojew├│dztwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “DMS/23” z dopiskiem: “Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Do┼Ťwiadczenie
Minimum 3 lata do┼Ťwiadczenia na podobnym stanowisku
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji
Bran┼╝a
Rekrutacja
Wielko┼Ť─ç firmy
4 pracownik├│w
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Poka┼╝
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powi─ůzane oferty pracy