Wczytywanie...
23 września 2024

Nasz Klient to sieć publicznych przedszkoli w Warszawie, lubiana przez dzieci, rodziców oraz kadrę. Ich społeczność, od kilku lat wyznacza jakość w edukacji przedszkolnej, bazując na sprawdzonych metodach dydaktycznych i wychowawczych jednocześnie będąc otwartą na innowacje. Misją naszego Klienta jest wychowywanie dzieci tak, aby jak najlepiej radziły sobie w przyszłości. Poszukują doświadczonej osoby na stanowisko:

Dyrektor/ka Placówki

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji placówki, w tym przebiegu nauczania, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów,
  • Kontakty z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki,
  • Nadzór nad pracą personelu pedagogicznego i pozostałego personelu,
  • Współpraca z nauczycielami, rodzicami i opiekunami,
  • Rekrutacja dzieci do przedszkola,
  • Dbałość o rozwój placówki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • Doświadczenie w pracy w przedszkolu na stanowisku Dyrektora,
  • Wymagane kwalifikacje zgodnie z Rozporządzeniem MEN – zarządzanie oświatą,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sposób efektywny,
  • Znajomość aktualnych przepisów i standardów dotyczących edukacji przedszkolnej,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji z różnymi grupami interesariuszy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie zarządzania i dydaktyki,
  • Nowoczesne, bezpieczne i wygodne miejsce pracy,
  • Wyżywienie – zdrowa własna kuchnia,
  • Wsparcie ze strony zespołu nauczycielskiego i administracyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Numer referencyjny oferty: XXX

Kraj: Polska
Województwo: XXX
Miasto: XXX

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “XXX” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
Poziom stanowiska
Manager
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy