Wczytywanie...

Finance and Administration Manager

Oferta pracy: Finance and Administration Manager

Nasz Klient to międzynarodowa organizacja zaangażowana w rozwój wysokiej jakości nasion, z historią sięgającą ponad stu lat. Obecnie firma posiada oddziały w 11 krajach na świecie, a sieć dystrybucyjna sięga ponad 130 rynków. Do swojego zespołu profesjonalistów poszukuje osoby na stanowisko: Finance and Administration Manager.

Finance and Administration Manager: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie administracji finansowej w oddziale polskim;
  • Przygotowywanie rocznych budżetów i prognoz;
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych;
  • Przeprowadzanie rocznego zamknięcia roku, w tym nadzór audytu zewnętrznego;
  • Kontrola marży i kosztów;
  • Kontrola zapasów, należności i przepływów pieniężnych;
  • Zarządzanie gotówką (w tym relacje z bankami);
  • Zarządzanie listą płac i kwestiami podatkowymi;
  • Zarządzanie formalnymi sprawami firmy i procedurami wymaganymi przez prawo;
  • Zarządzanie zapleczem biurowym i magazynowym;
  • Wdrożenie i kontrola prawidłowego stosowania wszystkich procedur firmy;
  • Zarządzanie sprawami informatycznymi, kadrowymi i ubezpieczeniowymi;
  • Utrzymywanie kontaktów z innymi dostawcami usług (np. firmami leasingowymi);
  • Kontakty z działami finansowymi w Holandii, Izraelu i Francji.

Finance and Administration Manager: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie, mile widziane kierunki: ekonomia lub finanse;
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie;
  • Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Znajomość oprogramowania ERP i/lub księgowego;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Proaktywna postawa;
  • Zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania decyzji;
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych, głównie Izrael i Holandia (2 razy w roku).

Finance and Administration Manager: Co oferuje Ci pracodawca?

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość poszerzania kompetencji zawodowych;
  • Atrakcyjny, adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń;
  • Pracę w międzynarodowym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Numer referencyjny oferty: FA/23

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “FA/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Poziom stanowiska
Manager
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacji udziela pracodawca
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL