Wczytywanie...

Finance and Administration Specialist – Annopol

3 września 2024

Nasz Klient to międzynarodowa organizacja zaangażowana w rozwój wysokiej jakości nasion, z historią sięgającą ponad stu lat. Obecnie firma posiada oddziały w 11 krajach na świecie a sieć dystrybucyjna sięga ponad 130 rynków. Do swojego zespołu profesjonalistów poszukują osoby na stanowisko:

Finance & Administration Specialist

Miejsce pracy: Warszawa – Annopol

Nr. Ref.: SFA/24

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i nadzorowanie prac administracyjno-biurowych,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • Wdrożenie i kontrola prawidłowego stosowania wszystkich procedur firmy ( szczególnie BHP)
  • Zarządzanie infrastrukturą IT,  tematami ubezpieczeniowymi, przy współpracy z dostawcami zewnętrznymi,
  • Utrzymywanie kontaktów z innymi dostawcami usług (np. firmami leasingowymi, sprzatajacymi etc.),
  • Kontrola rozliczania  podróży służbowych,  organizacja spotkań firmowych,
  • Kontakt z urzędami i instytucjami,
  • Przygotowywanie dokumentów  księgowych dla zewnętrznej księgowosci przy współpracy z Dyrektorami Firmy,
  • Przygotowywanie  tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów sprzedażowych i  finansowych,
  • Współpraca przy przeprowadzaniu rocznego zamknięcia roku, w tym nadzór audytu zewnętrznego,
  • Kontrola zapasów, należności i przepływów pieniężnych,
  • Wspieranie pracowników firmy w codziennych obowiązkach,
  • Współpraca z działami finansowymi i sprzedażowymi  w innych krajach,
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie, mile widziane kierunki: ekonomia lub finanse,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w środowisku międzynarodowym,
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie,
  • Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności EXCEL ( makra i tabele przestawne)
  • Znajomość oprogramowań ERP i/lub księgowego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Proaktywna postawa,
  • Zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania decyzji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciepłą atmosferę w pracy , opartą na pracy zespołowej i wsparciu,
  • Możliwość poszerzania kompetencji zawodowych,
  • Pracę w organizacji o zrównoważonym podejściu do „work life balance”
  • Atrakcyjny, adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń i benefitów,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Numer referencyjny oferty: SFA/24

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “XXX” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 5 lat
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy