Wczytywanie...
25 kwietnia 2024

Naszym Klientem jest dostawca usług BPO z siedzibą w Warszawie. Obecnie do zespołu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Główna Księgowa

Opis stanowiska

  • zarządzanie i organizacja pracy zespołu zajmującego się prowadzeniem pełnej księgowości dla kilku Spółek z grupy zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • kalkulacja zobowiązań podatkowych,
  • kontakt i współpraca z urzędami i innymi jednostkami administracji państwowej w celu realizacji zobowiązań prawnych,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby Zarządu,
  • obsługa kont bankowych i nadzór nad płatnościami Spółek,
  • zarządzanie płynnością finansową oraz kontrola przepływów pieniężnych między spółkami w grupie,
  • nadzór merytoryczny nad podległym zespołem księgowym,
  • monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości,
  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości wewnętrznej i/lub biurze rachunkowym na stanowisku samodzielnym,
  • doświadczenie i wiedza w zakresie sporządzania deklaracji: CIT, VAT, PIT, PCC oraz sprawozdań do NBP i GUS,
  • doświadczenie w zakresie sporządzania rocznych sprawozdań finansowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem księgowym,
  • praktyczna znajomość przepisów z dziedziny prawa podatkowego oraz innych regulacji prawnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania działu księgowego,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz swojego zespołu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programu Sage 50c,
  • bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność komunikacji i współpracy z różnymi działami w organizacji,
  • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość, empatia).

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • elastyczne godziny pracy (8 godzin dziennie),
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia,
  • dostęp do platformy benefitowej,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę,
  • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów,
  • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi.

Numer referencyjny oferty: GK/24

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “XXX” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 5 lat doświadczenia
Poziom stanowiska
Senior-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy