Wczytywanie...

Naszym Klientem jest firma o profilu finansowo-ubezpieczeniowym, działająca na polskim rynku od ponad 19 lat.  Firma zajmuje się dystrybucją produktów ubezpieczeniowych. Jako wielomarkowy pośrednik, zarządza siecią sprzedaży liczacą 150 agentów, a także oferuje swoim Klientom cyfrowy kanał sprzedaży. Specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń oraz administrowaniu procesu likwidacji szkód. Spółka współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowym, które oferują szeroką gamę sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych. Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna Księgowa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego;
  • Współpraca i nadzór nad 3 osobowym zespołem księgowym;
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy w tematach strategiczno – finansowych;
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, w tym doradcą podatkowym, organami podatkowymi;
  • Sporządzanie i składanie sprawozdań finansowych, z działalności oraz deklaracji podatkowych, VAT, PIT, CIT, JPK, ZUS, PFRON, do UM, do GUS i innych;
  • Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa wszystkich dowodów księgowych oraz kontrola poprawności ujęcia operacji gospodarczych w ewidencji;
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych na potrzeby Zarządu i Rady Nadzorczej oraz innych zespołów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego, zastępcy głównego księgowego;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeń w obszarze finansów, rachunkowości i podatków;
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia lub podobnego;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym w oparciu o delegowanie zadań i motywację;·
  • Osobowość lidera;
  • Nastawienie na realizację wyników i osiąganie wyznaczonych celów;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Komunikatywność, rzetelność i odpowiedzialność;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie atutem;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;·
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę na cały etat, w modelu hybrydowym;
  • Indywidualne podejście i możliwości rozwoju;
  • Rozwojowe, dynamicznie rozwijające się środowisko pracy;
  • Nowoczesne narzędzia pracy, samochód służbowy;
  • Samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole;
  • Udział we współtworzeniu i rozwoju firmy, jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
  • Jasno wyznaczone cele, dobrą atmosferę w pracy, ekipę zgranych ludzi;
  • Pakiet benefitów przysługujący wszystkim pracownikom.

Numer referencyjny oferty: GK/SK/24

Kraj: Polska
Województwo: podlaskie
Miasto: Suwałki

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “XXX” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 4 lata
Poziom stanowiska
Senior-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL