Wczytywanie...

Manager ds. technicznych – Projekt Biodiesel

31 lipca 2023

Oferta pracy: Przedstawiciel Handlowy – branża elektryczna

Nasz Klient to grupa zajmująca się zrównoważoną energią, która projektuje, rozwija i dostarcza kompleksowe rozwiązania od koncepcji do realizacji. Dąży do tego, aby jak najdłużej korzystać z zasobów, wydobywać z nich maksymalną wartość w trakcie ich użytkowania, odzyskiwać i regenerować produkty i materiały pod koniec każdego okresu użytkowania oraz generować wielorakie korzyści dla dostawców i klientów. Ich projekty są tworzone z myślą o optymalnej, długoterminowej eksploatacji. Do swojego zespołu poszukuje eksperta na stanowisko: Manager ds. technicznych – Projekt Biodiesel.

Opis stanowiska

  • Kierowanie działaniami technicznymi projektu zakładu biodiesla w województwie opolskim, w tym odpowiedzialność za pomyślne wdrożenie działań inżynieryjnych;
  • Koordynacja i zarządzanie zespołem inżynierskim, zapewnienie wsparcia na wszystkich etapach realizacji projektu;
  • Ścisła współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, w tym zarządzaniem projektem, zaopatrzeniem i operacjami, w celu zapewnienia efektywnej integracji działań technicznych;
  • Nadzór nad etapami projektowania, inżynieryjnymi oraz budowlanymi, dbając o całkowite spełnienie wymagań technicznych, standardów branżowych i przepisów regulacyjnych;
  • Identyfikacja oraz minimalizacja ryzyka i wyzwań technicznych, wdrożenie skutecznych rozwiązań mających na celu zapewnienie sukcesu projektu;
  • Regularne wizyty i inspekcje na placu budowy w celu monitorowania postępów prac, kontroli jakości oraz przestrzegania przepisów dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska;
  • Współpraca z zewnętrznymi interesariuszami, w tym wykonawcami, dostawcami i organami regulacyjnymi, celem zapewnienia terminowego i efektywnego wykonania projektu;
  • Zarządzanie budżetem i harmonogramem projektu, systematyczne raportowanie postępów kluczowym interesariuszom;
  • Śledzenie najnowszych trendów, najlepszych praktyk oraz postępów w dziedzinie produkcji biodiesla w celu wprowadzania ciągłych udoskonaleń i innowacji;
  • Budowanie kultury współpracy, innowacyjności i bezpieczeństwa w zespole technicznym.

Manager ds. technicznych – projekt biodiesel

Wymagania

  • Posiadanie stopnia inżyniera lub magistra na kierunku inżyniera – preferowane specjalizacje: inżynieria chemiczna, inżynieria mechaniczna lun pokrewne;
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Menedżera Technicznego w branży energii odnawialnej lub biopaliw, ze szczególnym uwzględnieniem realizacji projektów i inżynierii;
  • Silna znajomość procesów produkcji biodiesla, sprzętu i zasad inżynieryjnych;
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołami inżynieryjnymi w projektach o dużym zakresie, od fazy projektowania po uruchomienie i przekazanie;
  • Znajomość obowiązujących przepisów technicznych, pozwoleń i certyfikatów w branży biodiesla;
  • Znajomość metodologii, narzędzi i technik zarządzania projektami;
  • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, zdolność podejmowania decyzji na podstawie danych oraz skuteczne zarządzanie ryzykiem technicznym;
  • Wybitne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do efektywnej współpracy zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie;
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (inne języki będą dodatkowym atutem);
  • Gotowość do podróży po Polsce związanej z projektem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość pracy nad ciekawym i ambitnym projektem;
  • Zatrudnienie na pełen etat, elastyczna forma zatrudnienia.

Numer referencyjny oferty: MTPB/23

Kraj: Polska
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Skarbimierz

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “MTPB/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 3 lata (udokumentowane doświadczenie na stanowisku Menedżera Technicznego w branży energii odnawialnej lub biopaliw, ze szczególnym uwzględnieniem realizacji projektów i inżynierii, znajomość obowiązujących przepisów technicznych, pozwoleń i certyfikatów w branży biodiesla)
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL