Wczytywanie...

Oferta pracy: Marketing Manager

Nasz Klient to najwi─Öksza na rynku polskim firma ┼Ťwiadcz─ůca us┼éugi z zakresu outsourcingu kadrowo-p┼éacowego. Dzia┼éa w kilku miastach, zatrudnia kilkuset pracownik├│w i jest obecna w naszym kraju ju┼╝ od ponad 19 lat. Wsp├│┼épracuje z najbardziej innowacyjnymi firmami oferuj─ůc najwy┼╝szej jako┼Ťci us┼éugi. Do swojego zespo┼éu specjalist├│w poszukuje obecnie kandydata na stanowisko: Marketing Manager (miejsce pracy: Warszawa  |  Nr ref: MM/23).

Marketing Manager: Co powiniene┼Ť / powinna┼Ť wiedzie─ç o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Planowanie, zarz─ůdzanie i realizacja planu marketingowego w Polsce i Niemczech, w tym tworzenie program├│w marketingowych zorientowanych na Klienta, tworzenie odpowiednich tre┼Ťci, kampanii oraz wydarze┼ä w mediach cyfrowych i spo┼éeczno┼Ťciowych;
  • Identyfikacja strategii kluczowych konkurent├│w i zapewnienie atrakcyjnej oraz zr├│┼╝nicowanej pozycji firmy na rynku;
  • Wsparcie w koordynacji dzia┼éa┼ä marketingowych na podleg┼éych rynkach, dostarczaj─ůc odpowiednich praktyk marketingowych, udost─Öpniaj─ůc tre┼Ťci, programy, kampanie i narz─Ödzia oraz integruj─ůc je z systemami marketingowymi;
  • Komunikowanie i edukowanie zespo┼éu sprzeda┼╝y w zakresie nowych i planowanych dzia┼éa┼ä marketingowych, w tym program├│w globalnych, regionalnych i lokalnych;
  • Zarz─ůdzanie PR-em i komunikacj─ů wewn─Ötrzn─ů na poziomie lokalnym, w tym komunikatami prasowymi, odpowiadaniem na zapytania prasowe i proaktywnym zasi─Ögiem prasy;
  • Zarz─ůdzanie bud┼╝etem przeznaczonym na inicjatywy rozwojowe i kierowanie najlepsz─ů alokacj─ů bud┼╝etu cyfrowego;
  • Prognozowanie, mierzenie, analizowanie, raportowanie wp┼éywu i ROI program├│w;
  • Ocena, wyb├│r i zarz─ůdzanie lokalnymi fizycznymi/wirtualnymi dostawcami zwi─ůzanymi z wydarzeniami, kt├│rzy przyczyniaj─ů si─Ö do lokalnych program├│w tworzenia popytu;
  • Wsp├│┼épraca z zespo┼éami operacji marketingowych w celu wspierania wynik├│w w zakresie marketingu cyfrowego, internetowego (SEM), eDM, wnosz─ůc tre┼Ťci i wiedz─Ö specjalistyczn─ů w celu zwi─Ökszenia zwrotu z inwestycji;
  • Opracowywanie i wdra┼╝anie (wraz ze sprzeda┼╝─ů) strategii dla Klient├│w docelowych.

Marketing Manager: Jakie s─ů wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Dog┼é─Öbna znajomo┼Ť─ç praktyk sprzeda┼╝owych i marketingowych;
  • Doskona┼ée umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne, zar├│wno pisemne, jak i werbalne, oraz zdolno┼Ť─ç do negocjowania i wp┼éywania na interesariuszy w firmie i poza ni─ů (np. negocjacje i zarz─ůdzanie dostawcami oraz agencjami);
  • Udokumentowane do┼Ťwiadczenie w zarz─ůdzaniu wieloma projektami w napi─Ötych ramach czasowych;
  • Do┼Ťwiadczenie w pracy w du┼╝ych, globalnych organizacjach w strukturze macierzowej;
  • Zorientowanie na wyniki, proaktywno┼Ť─ç i inicjatywa;
  • Dok┼éadno┼Ť─ç i dba┼éo┼Ť─ç o szczeg├│┼éy;
  • Doskona┼ée umiej─Ötno┼Ťci pracy zespo┼éowej i komunikacji;
  • Pozytywne nastawienie i motywacja;
  • Wykorzystywane technologie: Salesforce.com (SFDC) / Eloqua / Excel / PowerPoint / oprogramowanie analityczne i workflow / platforma webinarowa ON24 / platformy wydarze┼ä wirtualnych innych firm;
  • Bieg┼éa znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego i polskiego w mowie i pi┼Ťmie;
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka niemieckiego b─Ödzie dodatkowym atutem;
  • Minimum 5 lat do┼Ťwiadczenia w marketingu B2B z udokumentowanym do┼Ťwiadczeniem w pozyskiwaniu nowych Klient├│w (do┼Ťwiadczenie w zakresie oprogramowania kadrowo-p┼éacowego po┼╝─ůdane, ale nie niezb─Ödne).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w mi─Ödzynarodowej firmie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö;
  • Nowoczesne i komfortowe ┼Ťrodowisko pracy;
  • Prac─Ö pe┼én─ů wyzwa┼ä i mo┼╝liwo┼Ť─ç ci─ůg┼éego rozwoju;
  • Sta┼ée wsparcie do┼Ťwiadczonego zespo┼éu oraz pakiet szkole┼ä;
  • Adekwatne wynagrodzenie oraz dodatkowe ┼Ťwiadczenia i benefity pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na ┼Ťwi─Öta).

Numer referencyjny oferty: MM/23

Kraj: Polska
Wojew├│dztwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “MM/23” z dopiskiem: “Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Do┼Ťwiadczenie
Min. 5 lat do┼Ťwiadczenia w marketingu B2B z udokumentowanym do┼Ťwiadczeniem w pozyskiwaniu nowych Klient├│w (do┼Ťwiadczenie w zakresie oprogramowania kadrowo-p┼éacowego po┼╝─ůdane, ale nie niezb─Ödne)
Poziom stanowiska
Manager
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Adekwatne wynagrodzenie oraz dodatkowe ┼Ťwiadczenia i benefity pracownicze
Bran┼╝a
Rekrutacja
Wielko┼Ť─ç firmy
4 pracownik├│w
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Poka┼╝
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powi─ůzane oferty pracy