Wczytywanie...

Menedżer Sprzedaży – branża IT

24 października 2023

Oferta pracy: Menedżer Sprzedaży – branża IT

Nasz Klient swoją ofertę adresuje do tych, którzy poszukują nowoczesnych i sprawdzonych technologii do budowy i zabezpieczenia środowisk IT. To spółka, której misją jest wspieranie rozwoju Klientów poprzez dostarczenie im fachowej wiedzy oraz zaangażowanie i rzetelność w realizacji powierzonych zadań. W portfolio swoich usług realizuje projekty związane z budową software. Obecnie poszukuje do swojego zespołu wyjątkowej osoby na stanowisko: Menedżer Sprzedaży – branża IT.

Opis stanowiska

  • Sprzedaż rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa, infrastruktury IT oraz cloud klientom z sektora dużego SMB, Enterprise oraz rynku publicznego;
  • Realizacja uzgodnionych, kwartalnych planów sprzedaży;
  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami;
  • Budowanie strategii sprzedaży oraz prowadzenie pełnego procesu sprzedażowego, przy współpracy z zespołem sprzedażowym, pre-sales oraz wdrożeniowym;
  • Pozyskanie i pogłębianie wiedzy nt. oferowanych przez firmę produktów, technologii oraz trendów rynkowych w IT.

Jakie są wymagania na stanowisko Menedżer Sprzedaży – branża IT?

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT do klientów B2B;
  • Umiejętność strategicznego myślenia w kontekście sprzedaży do organizacji o złożonym modelu decyzyjnym;
  • Doświadczenie w procesach sprzedaży opartych na regulacjach PZP;
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie korespondencji e-mailowej i prowadzenie rozmów biznesowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami sprzętowymi i software-owymi;
  • Duży zakres samodzielności i autonomii w działaniu;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Możliwość rozwijania umiejętności i podnoszenia kwalifikacji;
  • Stabilne warunki zatrudnienia, dowolny rodzaj umowy;
  • Bogaty pakiet benefitów;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;
  • Praca w modelu hybrydowym;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Samochód służbowy.

Numer referencyjny oferty: MS/23

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “MS/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT do klientów B2B
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy