Wczytywanie...
6 września 2024

Nasz Klient to międzynarodowa organizacja zaangażowana w rozwój wysokiej jakości nasion, z historią sięgającą ponad stu lat. Obecnie firma posiada oddziały w 11 krajach na świecie a sieć dystrybucyjna sięga ponad 130 rynków. Do swojego zespołu profesjonalistów poszukują osoby na stanowisko:

Product Development Manager

Opis stanowiska

  • Wydawanie rekomendacji na temat kierunków rozwoju produktów oraz kanałów sprzedaży,
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w zakresie produktów,
  • Monitorowanie trendów rynkowych, konkurencji i potrzeb klientów, w celu identyfikacji nowych możliwości dla rozwoju produktu,
  • Analizowanie wyników sprzedaży wprowadzonych produktów oraz monitorowanie kampanii,
  • Analiza rynku,
  • Nadzór nad prawidłowością merytoryczną materiałów informacyjnych dotyczących nowych lub zmodyfikowanych produktów,
  • Wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących,
  • Tworzenie i koordynowanie kampanii produktowych,
  • Odpowiedzialność za politykę cenową oraz kontrolę kosztów i budżetu dla zarządzanego produktu,
  • Tworzenie polityki ryzyka dla produktu,
  • Współudział w opracowaniu strategii produktowej dla spółki,
  • Cykliczne przeprowadzanie szkoleń dla zespołu spółki w temacie nowych odmian i strategii rozwoju,
  • Współpraca z innymi działami w firmie w szczególności bycie aktywnym wsparciem dla zespołu handlowego,
  • Współtworzenie budżetu marketingowego, planowanie działań i rozliczanie kosztów,
  • Budowanie wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie, mile widziane kierunki: produkcja warzywnicza, rolnicza lub pokrewne,
  • Co najmniej 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w środowisku międzynarodowym, w branży nasiennej
  • Babrdzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel,
  • Rozwinięte umiejętności prezentacji,
  • Znajomość rynku rolniczego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Proaktywna postawa,
  • Zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania decyzji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciepłą atmosferę w pracy, opartą na pracy zespołowej i wsparciu,
  • Pracę w organizacji o zrównoważonym podejściu do „work life balance”,
  • Samochód służbowy,
  • Atrakcyjny, adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń i benefitów,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Numer referencyjny oferty: PDM/24

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “XXX” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 5 lat
Poziom stanowiska
Manager
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodwacy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL