Wczytywanie...

Oferta pracy: Programista PHP

Misj─ů naszego Klienta jest dostarczanie kompleksowych rozwi─ůza┼ä informatycznych u┼éatwiaj─ůcych codzienn─ů prac─Ö w urz─Ödach, korporacjach i mniejszych firmach poprzez budowanie przyjaznych, d┼éugotrwa┼éych i wzajemnie korzystnych relacji z Klientami. Jest to grupa ekspert├│w postrzegana na rynku jako firma profesjonalna i rzetelna. Ich wizyt├│wk─ů s─ů rekomendacje Urz─Öd├│w, Przedsi─Öbiorstw oraz innych Organizacji, kt├│re skorzysta┼éy z dostarczonych rozwi─ůza┼ä. W zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem zespo┼éu poszukuj─ů obecnie kandydat├│w na stanowisko: Programista PHP.

Programista PHP: Co powiniene┼Ť / powinna┼Ť wiedzie─ç o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Realizowanie prac programistycznych;
  • Przygotowywanie test├│w automatycznych oprogramowania;
  • Praca w zespole specjalist├│w bran┼╝y IT.

Programista PHP: Jakie s─ů wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Do┼Ťwiadczenie w tworzeniu aplikacji webowych;
  • Dobra znajomo┼Ť─ç ┼Ťrodowiska PHP od 5.6 w g├│r─Ö;
  • Dobra znajomo┼Ť─ç Angular od wersji 1;
  • Znajomo┼Ť─ç problematyki tworzenia aplikacji webowych, HTML i JavaScript;
  • Znajomo┼Ť─ç programowania obiektowego i wzorc├│w projektowych;
  • J─Özyk angielski umo┼╝liwiaj─ůcy pos┼éugiwanie si─Ö dokumentacj─ů i literatur─ů techniczn─ů;
  • Bardzo dobra organizacja pracy w┼éasnej, dokumentowanie kodu, wysokie poczucie odpowiedzialno┼Ťci, sumienno┼Ť─ç i dok┼éadno┼Ť─ç;
  • Mile widziana znajomo┼Ť─ç: Git, node.js;
  • Mile widziane do┼Ťwiadczenie w metodykach Agile / Scrum;
  • Mile widziane do┼Ťwiadczenie w pracy z Jira i Bitbucket.

Programista PHP: Co oferuje pracodawca?

Oferujemy

  • Elastyczn─ů form─Ö zatrudnienia;
  • Sta┼ée miesi─Öczne wynagrodzenie, zale┼╝ne od umiej─Ötno┼Ťci i do┼Ťwiadczenia;
  • ┼Üwietn─ů atmosfer─Ö pracy;
  • Sta┼ée podnoszenie kwalifikacji.

Numer referencyjny oferty: PHP/23

Kraj: Polska
Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “PHP/23” z dopiskiem: “Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Do┼Ťwiadczenie
Minimum 3 lata
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Sta┼ée miesi─Öczne wynagrodzenie, zale┼╝ne od umiej─Ötno┼Ťci i do┼Ťwiadczenia
Bran┼╝a
Rekrutacja
Wielko┼Ť─ç firmy
4 pracownik├│w
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Poka┼╝
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL