Wczytywanie...

Przedstawiciel Handlowy – branża elektryczna

Oferta pracy: Przedstawiciel Handlowy – branża elektryczna

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się marka premium wśród dystrybutorów oświetlenia LED. Oferuje szereg produktów: panele, lampy uliczne i przemysłowe, oświetlenie ekspozycji oraz oprawy sufitowe. Na polskim rynku działa od 2013 roku. Produkty sprzedawane są do dealerów oraz odbiorców hurtowych. Z uwagi na prężny rozwój firmy, a przede wszystkim rozbudowę gamy sprzedawanych produktów oraz otwierania nowych rynków, poszukuje do swojego zespołu Ekspertów osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Przedstawiciel Handlowy – branża elektryczna: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta biznesowego;
  • Doradztwo, przygotowywanie i negocjowanie warunków współpracy z klientem;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz swoich aktywności w oparciu o nowoczesny CRM;
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień dotychczasowej pracy.

Przedstawiciel Handlowy – branża elektryczna: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży oświetleniowej i produktów elektrycznych;
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów: MS Excel i MS Word;
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Przedsiębiorczość, odpowiedzialność, proaktywność w działaniu;
  • Sumienność i zaangażowanie w podejmowane działania swoje, jak i całego zespołu;
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w oparciu o kontrakt menadżerski;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju osobistego z wykorzystaniem budżetu szkoleniowego;
  • Dbałość o relacje i jakość współpracy – filarem naszej firmy jest szacunek;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Odpowiedzialne stanowisko mające realny wpływ na rozwój firmy;
  • Praca z najlepszymi w branży.

Numer referencyjny oferty: PHVT/24

Kraj: Polska
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “PHVT/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B, doświadczenie w pracy w branży oświetleniowej i produktów elektrycznych
Poziom stanowiska
Senior-Level
Wymiar pracy
Kontrakt
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL