Wczytywanie...

Oferta pracy: Senior Project Manager

Nasz Klient to najwi─Öksza na rynku polskim firma ┼Ťwiadcz─ůca us┼éugi z zakresu outsourcingu kadrowo-p┼éacowego. To globalny dostawca kompleksowych rozwi─ůza┼ä w chmurze, kt├│re ┼é─ůcz─ů w sobie HR, naliczanie p┼éac, zarz─ůdzanie talentami, czas pracy, podatki i benefity. S─ů r├│wnie┼╝ liderem w zakresie us┼éug analitycznych i outsourcingowych. Do swojego zespo┼éu w Polsce poszukujemy ekspert├│w na stanowisko: Senior Project Manager.

Senior Project Manager: Co powiniene┼Ť / powinna┼Ť wiedzie─ç o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Zarz─ůdzanie portfelem z┼éo┼╝onych inicjatyw obejmuj─ůcych jedn─ů lub wiele linii biznesowych,
  • Odpowiedzialno┼Ť─ç za ca┼éy cykl ┼╝ycia projektu: opracowywanie i zarz─ůdzanie wszystkimi aspektami projektu, pocz─ůwszy od planowania, relacji z zewn─Ötrznymi dostawcami, komunikacji, zasob├│w, bud┼╝etu, zmian, ryzyka i kwestii,
  • Zarz─ůdzanie codziennymi dzia┼éaniami projektowymi i zasobami oraz przewodniczenie spotkaniom zespo┼éu zarz─ůdzaj─ůcego projektem,
  • Monitorowanie, ┼Ťledzenie i kontrolowanie wynik├│w w celu rozwi─ůzywania problem├│w, konflikt├│w i produkt├│w na ┼Ťcie┼╝ce krytycznej,
  • Dostarczanie raport├│w o statusie dotycz─ůcych kamieni milowych projektu, rezultat├│w, zale┼╝no┼Ťci, ryzyk i kwestii, komunikowanie si─Ö z kierownictwem,
  • Zapewnienie, ┼╝e projekty i programy s─ů realizowane zgodnie z zakresem, harmonogramem, bud┼╝etem i standardami jako┼Ťci,
  • Wsp├│┼épraca ze specjalistami funkcjonalnymi w celu pomocy we wdra┼╝aniu i integracji rozwi─ůza┼ä, w tym metod, technik, narz─Ödzi, zarz─ůdzania zmian─ů i szkole┼ä,
  • Analizowanie proces├│w biznesowych, kt├│re przyczyni─ů si─Ö do konfiguracji przysz┼éych rozwi─ůza┼ä,
  • Trenowanie, mentorowanie, motywowanie i nadzorowanie zespo┼éu projektowego,
  • Identyfikowanie i rozwijanie zaufanych relacji z interesariuszami i sponsorami projektu i programu,
  • Praca kreatywna i analityczna w ┼Ťrodowisku rozwi─ůzywania problem├│w (wykazywanie si─Ö przy tym prac─ů zespo┼éow─ů, innowacyjno┼Ťci─ů i doskona┼éo┼Ťci─ů),
  • Ustanowienie praktyk, szablon├│w, narz─Ödzi w celu rozszerzenia i dojrzewania tych mo┼╝liwo┼Ťci dla organizacji.

Jakie s─ů wymagania na stanowisko Senior Project Manager?

Wymagania

  • Ponad 5 lat do┼Ťwiadczenia w zarz─ůdzaniu projektami, w tym w ┼Ťledzeniu i planowaniu projekt├│w w du┼╝ej mi─Ödzynarodowej firmie,
  • Do┼Ťwiadczenie w tworzeniu / wdra┼╝aniu oprogramowania zwi─ůzanego z us┼éugami kadrowo-p┼éacowymi,
  • Doskona┼ée do┼Ťwiadczenie w standardach zarz─ůdzania projektami (PMI lub Prince2),
  • Do┼Ťwiadczenie z metodologi─ů Agile / Scrum jest preferowane, ale nie wymagane,
  • Do┼Ťwiadczenie w obszarze kadr i p┼éac jest niezb─Ödne,
  • Znajomo┼Ť─ç MS Project, MS Office, Visio,
  • Wyj─ůtkowe umiej─Ötno┼Ťci komunikacji werbalnej i pisemnej w j─Özyku polskim oraz j─Özyku angielskim (j─Özyk niemiecki b─Ödzie dodatkowym atutem),
  • Silne do┼Ťwiadczenie w prezentacjach dla sponsor├│w wykonawczych i wykazane umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne ÔÇô zar├│wno pisemne, jak i ustne ze wszystkimi poziomami zarz─ůdzania,
  • Silne umiej─Ötno┼Ťci analityczne (statystyka, analiza finansowa),
  • Wykazanie si─Ö zdecydowaniem w rozwi─ůzywaniu problem├│w biznesowych, podejmowaniu decyzji i okre┼Ťlaniu priorytet├│w,
  • Zdolno┼Ť─ç do pracy zar├│wno samodzielnej, jak i w ┼Ťrodowisku zorientowanym na wsp├│┼éprac─Ö zespo┼éow─ů, podejmowanie inicjatywy i umiej─Ötno┼Ť─ç samodzielnego rozpoczynania pracy,
  • Zdolno┼Ť─ç do wielozadaniowo┼Ťci i pracy pod presj─ů,
  • Silna motywacja, zdecydowanie, umiej─Ötno┼Ť─ç dostosowania si─Ö do zmian,
  • Doskona┼éa organizacja i umiej─Ötno┼Ť─ç pracy wielozadaniowej z dba┼éo┼Ťci─ů o szczeg├│┼éy,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç nieszablonowego my┼Ťlenia i podejmowania inicjatywy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö w mi─Ödzynarodowej firmie,
  • Wsparcie do┼Ťwiadczonego zespo┼éu oraz opiek─Ö mentora na czas wdro┼╝enia,
  • Udzia┼é w projektach dla najwi─Ökszych marek w Polsce,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i prac─Ö pe┼én─ů wyzwa┼ä,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji.

Numer referencyjny oferty: SPM/23

Kraj: Polska
Wojew├│dztwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “SPM/23” z dopiskiem: “Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Do┼Ťwiadczenie
Ponad 5 lat do┼Ťwiadczenia w zarz─ůdzaniu projektami (w tym w ┼Ťledzeniu i planowaniu projekt├│w w du┼╝ej mi─Ödzynarodowej firmie), do┼Ťwiadczenie w obszarze kadr i p┼éac
Poziom stanowiska
Senior-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji
Bran┼╝a
Rekrutacja
Wielko┼Ť─ç firmy
4 pracownik├│w
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Poka┼╝
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL