Wczytywanie...

Nasz Klient to największa na rynku polskim firma świadcząca usługi z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego. To globalny dostawca kompleksowych rozwiązań w chmurze, które łączą w sobie HR, naliczanie płac, zarządzanie talentami, czas pracy, podatki i benefity. Są również liderem w zakresie usług analitycznych i outsourcingowych. Do swojego zespołu w Polsce poszukujemy ekspertów na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń

Opis stanowiska

  • Prowadzenie analiz w obszarze kadrowo-płacowym z Klientem,
  • Parametryzację systemów w oparciu dokumentację techniczną,
  • Wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań,
  • Przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej obsługiwanego procesu,
  • Wspieranie zespołu oraz stała współpraca z innymi Działami firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w projektach związanych z budową i/lub rozwojem interface wymiany danych między systemami,
  • Doświadczenie w tworzeniu mapowań danych,
  • Niezbędna dobra, praktyczna znajomość SQL (pracujemy z bazami MS SQL),
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z SFTP oraz kluczami PGP,SSH,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Samodzielność, skrupulatność, terminowość,
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z różnymi odbiorcami,
  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,
  • Mile widziana znajomość modułu kadrowo-płacowego jednego z systemów ERP: Symfonia, TETA, Enova, CDN Optima, R2Płatnik,
  • Mile widziana znajomość Płatnika,
  • Znajomość języka angielski na poziomie bardzo dobrym (częste rozmowy w jęz. angielskim).

Oferujemy

  • Stabilna praca w międzynarodowym środowisku,
  • Udział w projektach dla największych marek w Polsce,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracy u największego dostawcy usług outsourcingowych na świecie w obszarze kadr i płac,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w biurze w atrakcyjnej lokalizacji obok metra.

Numer referencyjny oferty: SW/24

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “XXX” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 1 rok
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL