Wczytywanie...

Specjalista ds. Wdrożeń Oprogramowania

23 stycznia 2024

Oferta pracy: Specjalista ds. Wdrożeń Oprogramowania

Misją naszego Klienta jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych ułatwiających codzienną pracę w urzędach, korporacjach i mniejszych firmach, poprzez budowanie przyjaznych, długotrwałych i wzajemnie korzystnych relacji z Klientami. Jest to grupa ekspertów postrzegana na rynku jako firma profesjonalna i rzetelna. Ich wizytówką są rekomendacje Urzędów, Przedsiębiorstw i innych Organizacji, które skorzystały z dostarczonych rozwiązań. W związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukują kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Wdrożeń Oprogramowania.

Specjalista ds. Wdrożeń Oprogramowania: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • prowadzenie rozmów z klientami,
  • analizy przedwdrożeniowe,
  • projektowanie i konfigurowanie dla klientów dedykowanego oprogramowania,
  • konieczność wyjazdów do klientów na terenie kraju (średnio 1-2 dni w miesiącu).

Specjalista ds. Wdrożeń Oprogramowania: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • umiejętność szybkiego opanowywania aplikacji webowych biznesowych,
  • komunikatywność w kontaktach z klientem,
  • umiejętność pisania poprawnych językowo, zrozumiałych tekstów,
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • 1-2 lata doświadczenia we wdrażaniu oprogramowania,
  • doświadczenie w sektorze IT,
  • znajomość SQL,
  • znajomość kwestii sieciowych,
  • podstawowa administracja Microsoft Windows lub Linux.

Specjalista ds. Wdrożeń Oprogramowania: Co oferuje Ci pracodawca?

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju interesującej aplikacji przemysłowej,
  • pracę opartą na jasnych zasadach, w systemie hybrydowym,
  • świetną atmosferę pracy,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Numer referencyjny oferty: SD/24

Kraj: Polska
Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “SD/24” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 2 lata
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL