Wczytywanie...
23 stycznia 2024

Oferta pracy: Facilities Manager

Nasz Klient to najwi─Öksza na rynku polskim firma ┼Ťwiadcz─ůca us┼éugi z zakresu outsourcingu kadrowo-p┼éacowego. To globalny dostawca kompleksowych rozwi─ůza┼ä w chmurze, kt├│re ┼é─ůcz─ů w sobie HR, naliczanie p┼éac, zarz─ůdzanie talentami, czas pracy, podatki i benefity. Jest r├│wnie┼╝ liderem w zakresie us┼éug analitycznych oraz outsourcingowych. Do swojego zespo┼éu w Polsce poszukuje ekspert├│w na stanowisko: Facilities Manager.

Facilities Manager: Co powiniene┼Ť / powinna┼Ť wiedzie─ç o tej ofercie?

Opis stanowiska

Facilities Manager jest odpowiedzialny za zarz─ůdzanie wszystkimi aspektami zwi─ůzanymi z biurami i infrastruktur─ů techniczn─ů biur w ca┼éej Polsce. Zajmuje si─Ö wspieraniem Manager├│w i wsp├│┼épracownik├│w, a tak┼╝e podwykonawc├│w firmy w dzia┼éaniach maj─ůcych na celu zapewnienie optymalnego, bezpiecznego, komfortowego miejsca pracy.

ZADANIA:

  • odpowiedzialno┼Ť─ç za zarz─ůdzanie biurami zlokalizowanymi w Polsce,
  • motywowanie zespo┼éu wsp├│┼épracownik├│w i podwykonawc├│w poprzez efektywne zarz─ůdzanie i rozw├│j osobisty,
  • zarz─ůdzanie i monitorowanie dostawc├│w zewn─Ötrznych w celu ┼Ťwiadczenia wysokiej jako┼Ťci us┼éug zwi─ůzanych z Obiektami, takich jak: recepcja, sprz─ůtanie, ochrona, catering/vending, poczta, konserwacja sprz─Ötu, odpady,
  • zarz─ůdzanie wykorzystaniem powierzchni biurowych ÔÇô analiza dost─Öpnej powierzchni, optymalizacja jej wykorzystania, rozmieszczenie stanowisk pracy, zmiany metod pracy,
  • zapewnienie zgodno┼Ťci z wymogami prawnymi, BHP i ┼Ťrodowiskowymi,
  • odpowiedzialno┼Ť─ç za utrzymywanie i wdra┼╝anie polityki reagowania kryzysowego dla zarz─ůdzanych obiekt├│w,
  • opracowywanie rocznych bud┼╝et├│w obiekt├│w, monitorowanie zam├│wie┼ä zakupu i faktur w celu utrzymania rzeczywistych koszt├│w w ramach bud┼╝etu,
  • gromadzenie i koordynowanie zatwierdzania wniosk├│w o zakup w systemie Ariba dla produkt├│w i us┼éug zwi─ůzanych z biurem,
  • ┼Ťcis┼éa wsp├│┼épraca z zespo┼éem ds. zakup├│w w zakresie polityki i proces├│w zwi─ůzanych z zakupami,
  • ┼Ťcis┼éa wsp├│┼épraca z zespo┼éem IT w zakresie instalacji sprz─Ötu IT i zmian wymagaj─ůcych prac elektrycznych lub innych,
  • ┼Ťcis┼éa wsp├│┼épraca z zespo┼éem finansowym w zakresie bud┼╝etowania, zatwierdzania finansowego i ┼Ťledzenia koszt├│w,
  • ┼Ťcis┼éa wsp├│┼épraca z zespo┼éami HR i prawnymi w celu zapewnienia, ┼╝e podejmowane dzia┼éania / decyzje s─ů zawsze zgodne z lokalnymi przepisami prawa pracy i najlepszymi praktykami,
  • wdra┼╝anie i wspieranie globalnych i lokalnych inicjatyw na rzecz zr├│wnowa┼╝onego rozwoju firmy.

Facilities Manager: Jakie s─ů wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • min. 5 lat do┼Ťwiadczenia na stanowiskach zwi─ůzanych z sektorem FM,
  • wykszta┼écenie wy┼╝sze,
  • bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego w mowie i pi┼Ťmie,
  • dobra znajomo┼Ť─ç pakietu Microsoft Office,
  • umiej─Ötno┼Ť─ç profesjonalnej komunikacji na wszystkich poziomach managementu,
  • proaktywne nastawienie ÔÇ×da si─Ö zrobi─çÔÇŁ,
  • pewno┼Ť─ç siebie i gotowo┼Ť─ç do radzenia sobie z wyzwaniami lub nowymi zadaniami w szybko zmieniaj─ůcej si─Ö organizacji,
  • ch─Ö─ç do nauki i podejmowania nowych obowi─ůzk├│w,
  • umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w napi─Ötych terminach i w razie potrzeby z lud┼║mi z innych lokalizacji / kraj├│w,
  • dok┼éadno┼Ť─ç i dba┼éo┼Ť─ç o szczeg├│┼éy.

Facilities Manager: Co oferuje Ci pracodawca?

Oferujemy

  • stabiln─ů prac─Ö w mi─Ödzynarodowym ┼Ťrodowisku,
  • udzia┼é w projektach dla najwi─Ökszych marek w Polsce,
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia do┼Ťwiadczenia pracy u najwi─Ökszego dostawcy us┼éug outsourcingowych na ┼Ťwiecie w obszarze kadr i p┼éac,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö,
  • prac─Ö w biurze w atrakcyjnej lokalizacji obok metra.

Numer referencyjny oferty: FM/24

Kraj: Polska
Wojew├│dztwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “FM/24” z dopiskiem: “Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Do┼Ťwiadczenie
Minimum 5 lat do┼Ťwiadczenia na stanowiskach zwi─ůzanych z sektorem FM
Poziom stanowiska
Senior-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö
Bran┼╝a
Rekrutacja
Wielko┼Ť─ç firmy
4 pracownik├│w
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Poka┼╝
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powi─ůzane oferty pracy