Wczytywanie...

Nasz Klient to rodzinna sieć hoteli zlokalizowana w Irlandzkich zamkach. Zamki, ze swoimi zakamarkami i starożytnymi historiami są stworzone do zwiedzania, a w przepięknym zamku Naszego Klienta natkniesz się na niesamowite sekrety. Zamek ten jest idealnym miejscem na odpoczynek i wyjątkową imprezę rodzinną typu wesele. Wizytówką hotelu jest jakość usług świadczonych dla swoich klientów. Do swojego zamku,  jednego z najlepiej położonych obiektów w Irlandii wschodniej, poszukujemy eksperta na stanowisko:

Food and Beverage (F&B) Manager

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za efektywne zarządzanie całością usług gastronomicznych w obiekcie, dbałość o najwyższą jakość oferty gastronomicznej i obsługi Klienta,
  • Nadzorowanie pracy personelu pracującego w dziale F&B (ok. 100 osób),
  • Zarządzanie podległym personelem zgodnie z najwyższymi standardami,
  • Udział w budowaniu zespołu Działu F&B,
  • Zarządzanie 2 restauracjami hotelowymi (każda na 100 gości) i centrum bankietowym (na 180 gości),
  • Dbałość o najwyższą satysfakcję Klienta,
  • Prowadzenie regularnych spotkań z Managerami poszczególnych outletów cateringowych,
  • Współtworzenie budżetów, praca z raportami finansowymi, planami, budżetami,
  • Współpraca z Dyrektorem Hotelu przy realizacji założeń finansowych Działu F&B,
  • Ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
  • Mentorowanie podległego zespołu, zwłaszcza Kierowników,
  • Zarządzanie i kontrola stanów magazynowych oraz koordynacja zewnętrznych dostawców,
  • Nadzór nad przestrzeganiem polityki kosztowej zgodnie z założonym budżetem,
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów obsługi gości zgodnych z wymaganiami,
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Wsparcie Dyrektora w bieżącej działalności obiektu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ok. 5 lat,
  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem wielokulturowym, zróżnicowanym mentalnościowo i wiekowo,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert gastronomiczno-konferencyjnych oraz w obszarze kontroli jakości a także gospodarki magazynowej,
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Zdolności do zarządzania swoim czasem i czasem podwładnych,
  • Bardzo dobra znajomość systemów Informatycznych, mających zastosowanie w sektorze hotelarskim,
  • Umiejętności komputerowe (MS Office).

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w  profesjonalnym zespole pasjonatów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Numer referencyjny oferty: IR-24

Kraj: Irlandia
Województwo: x
Miasto: Kingscourt

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “XXX” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Min. 5 lat
Poziom stanowiska
Manager
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy