Wczytywanie...

Oferta pracy: Project Manager

Nasz Klient to najwi─Öksza na rynku polskim firma ┼Ťwiadcz─ůca us┼éugi z zakresu outsourcingu kadrowo-p┼éacowego. Dzia┼éaj─ůca w kilku miastach, zatrudniaj─ůca kilkuset pracownik├│w, dzia┼éaj─ůca w naszym kraju od ponad 19 lat. Wsp├│┼épracuje z najbardziej innowacyjnymi firmami, oferuj─ůc najwy┼╝szej jako┼Ťci us┼éugi. Do swojego zespo┼éu specjalist├│w poszukuje kandydata na stanowisko: Project Manager.

Project Manager: Co powiniene┼Ť / powinna┼Ť wiedzie─ç o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Realizacja projekt├│w wdro┼╝eniowych dla Klient├│w, uruchomienie us┼éug wraz z okre┼Ťlonymi umow─ů produktami w za┼éo┼╝onym czasie i bud┼╝ecie,
  • Zarz─ůdzanie relacjami i dbanie o poprawn─ů komunikacj─Ö z Interesariuszami przez ca┼éy cykl ┼╝ycia projektu wdro┼╝eniowego,
  • Odpowiedzialno┼Ť─ç za osi─ůganie jak najwy┼╝szego wska┼║nika zadowolenia klienta dla projekt├│w wdro┼╝eniowych,
  • Zarz─ůdzanie ryzykiem projektu wdro┼╝eniowego,
  • Identyfikowanie zdarze┼ä, kt├│re mog─ů mie─ç wp┼éyw na czas realizacji i zakres projektu oraz podejmowanie dzia┼éa┼ä zapobiegawczych,
  • Odpowiedzialno┼Ť─ç za finanse zwi─ůzane z projektem, ┼Ťwiadomo┼Ť─ç kontraktowej warto┼Ťci projektu, wystawianie faktur dla Klienta za wdro┼╝one us┼éugi, wystawianie zam├│wie┼ä na prac─Ö podwykonawc├│w itd.,
  • Zarz─ůdzanie wsp├│┼éprac─ů z podwykonawcami w ramach projektu wdro┼╝eniowego,
  • Zarz─ůdzanie zmian─ů w projekcie wdro┼╝eniowym,
  • Cykliczne raportowanie statusu projektu wdro┼╝eniowego,
  • Kierowanie zespo┼éem wdro┼╝eniowym,
  • Aktywna i otwarta wsp├│┼épraca z korporacj─ů oraz innymi dzia┼éami firmy.

Project Manager: Jakie s─ů wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Do┼Ťwiadczenie w zarz─ůdzaniu projektami w du┼╝ej, mi─Ödzynarodowej korporacji (najlepiej w obszarze us┼éug kadrowo-p┼éacowych),
  • Znajomo┼Ť─ç standard├│w zarz─ůdzania projektami (PMI lub Prince2),rozumienie specyfiki us┼éug outsourcingowych,
  • ┼Üwietne zdolno┼Ťci interpersonalne i komunikacyjne (prowadzenie prezentacji oraz rozm├│w biznesowych),
  • ┼Üwietna organizacja i umiej─Ötno┼Ťci decyzyjne,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç budowania i zarz─ůdzania relacjami biznesowymi z osobami reprezentuj─ůcymi Klienta oraz z innymi zespo┼éami w organizacji,
  • Zorientowanie na usprawnianie proces├│w i poszukiwanie rozwi─ůza┼ä,
  • Swobodna komunikacja w j─Özyku angielskim (w mowie i pi┼Ťmie).

Project Manager: Co oferuje pracodawca?

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö w mi─Ödzynarodowej firmie,
  • Wsparcie do┼Ťwiadczonego zespo┼éu oraz opiek─Ö mentora na czas wdro┼╝enia,
  • Udzia┼é w projektach dla najwi─Ökszych marek w Polsce,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i prac─Ö pe┼én─ů wyzwa┼ä,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji.

Numer referencyjny oferty: PM/23

Kraj: Polska
Wojew├│dztwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “PM/23” z dopiskiem: “Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Do┼Ťwiadczenie
Do┼Ťwiadczenie w zarz─ůdzaniu projektami w du┼╝ej, mi─Ödzynarodowej korporacji (najlepiej w obszarze us┼éug kadrowo-p┼éacowych
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji
Bran┼╝a
Rekrutacja
Wielko┼Ť─ç firmy
4 pracownik├│w
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Poka┼╝
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powi─ůzane oferty pracy