Wczytywanie...

Przedstawiciel Handlowy – branża elektryczna

Oferta pracy: Przedstawiciel Handlowy – branża elektryczna

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się marka premium wśród dystrybutorów oświetlenia LED. Oferuje szereg produktów: panele, lampy uliczne i przemysłowe, oświetlenie ekspozycji oraz oprawy sufitowe. Na polskim rynku działa od 2013 roku. Produkty sprzedawane są do dealerów oraz odbiorców hurtowych, jak również do klientów indywidualnych. Firma sprzedaje również swoje produkty poprzez własny sklep internetowy i na Allegro. Z uwagi na prężny rozwój firmy, a przede wszystkim rozbudowę gamy sprzedawanych produktów oraz otwierania nowych rynków, poszukuje do swojego zespołu Ekspertów osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Przedstawiciel Handlowy – branża elektryczna: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta biznesowego;
  • Doradztwo, przygotowywanie i negocjowanie warunków współpracy z klientem;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz swoich aktywności w oparciu o nowoczesny CRM;
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień dotychczasowej pracy.

Przedstawiciel Handlowy – branża elektryczna: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Doświadczenie w pracy w branży oświetleniowej i produktów elektrycznych;
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów: MS Excel i MS Word;
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Przedsiębiorczość, odpowiedzialność, proaktywność w działaniu;
  • Sumienność i zaangażowanie w podejmowane działania swoje, jak i całego zespołu;
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w oparciu o kontrakt menadżerski;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju osobistego z wykorzystaniem budżetu szkoleniowego;
  • Dbałość o relacje i jakość współpracy – filarem naszej firmy jest szacunek;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Odpowiedzialne stanowisko mające realny wpływ na rozwój firmy;
  • Praca z najlepszymi w branży.

Numer referencyjny oferty: PHVT/23

Kraj: Polska
Województwo: śląskie
Miasto: –

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “PHVT/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B, doświadczenie w pracy w branży oświetleniowej i produktów elektrycznych
Poziom stanowiska
Senior-Level
Wymiar pracy
Kontrakt
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL