Wczytywanie...

Nasz Klient to międzynarodowa firma, działająca na rynku od 2009 roku, działa na 70 rynkach świata. Oferująca w swoim portfolio ponad 4000 produktów elektronicznych, wspierając m.in. rozwiązania oświetleniowe czy inteligentnych domów.

Do swojego zespołu specjalistów poszukuje osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad księgowością firmy,
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych (VAT, CIT),
  • Kontrola dokumentów księgowych i nadzór nad ich prawidłowych obiegiem,
  • Sporządzanie raportów finansowych (bieżąca analiza wskaźników finansowych i obrotu towarowego),
  • Księgowanie rozliczeń faktoringowych,
  • Ewidencja wybranych ważnych zagadnień w księgowości,
  • Bieżąca kontrola księgowa,
  • Podstawowa znajomość programu Excel,
  • Składanie zgłoszeń INTRASTAT.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki związane z rachunkowością,
  • Doświadczenie w pracy samodzielnego księgowego,
  • Znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielności w podejmowaniu decyzji,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w interesujących projektach,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Praca w systemie Sap Business One,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz otwartą i wspierającą kulturę organizacyjną.

Numer referencyjny oferty: SKV/24

Kraj: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “XXX” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 3 lata
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL