Wczytywanie...
30 kwietnia 2024

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się międzynarodowa organizacja, działająca na rynku europejskim i polskim od kilkunastu lat. Z powodzeniem wspiera swoich kluczowych Klientów, dostarczając im najwyższej jakości produkty z całego świata. W ofercie posiadają ok 1500 SKU, współpracują ze znanymi sieciami handlowymi, a także wspierają kluczowych Klientów z branży HoReCa.

Do swojego zespołu sprzedażowego poszukujemy Eksperta na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów – FMCG/HoReCa

Nr Ref: SDZ/24

Lokalizacja: Konotopa

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie nowych dostawców,
  • Prowadzenie akcji ofertowych zgodnie z procedurami firmy oraz standardami etycznymi,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie określonym przez przełożonego,
  • Optymalizacja procesów zakupu usług i materiałów,
  • Gromadzenie danych na temat cen i warunków handlowych dostawców i przygotowywanie analiz formalnych dokumentów zakupu, ofert, protokołów, rekomendacji wyboru dostawcy, wprowadzenie danych do systemu ERP,
  • Tworzenie umów handlowych w zakresie określonym przez przełożonego,
  • Nadzór nad realizacją umów zgodnie z ich wymaganiami i harmonogramem,
  • Tworzenie zamówień zgodnie z wymaganiami i warunkami handlowymi firmy,
  • Weryfikacja i prowadzenie zgodności faktur z wymaganiami umów lub zamówień,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w bieżących kontaktach z dostawcami,
  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji procesów reklamacyjnych,
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby zarządu.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym, znajomości  potrzeb i celów biznesowych,   umiejętności prowadzenia negocjacji, przygotowywania prezentacji biznesowych,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Kreatywność, sumienność i zaangażowanie,
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

Oferujemy

  • Sympatyczną atmosferę opartą na partnerstwie i współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzedzia pracy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Numer referencyjny oferty: SDZ/24

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Konotopa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “XXX” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 2 lata
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy