Wczytywanie...

Oferta pracy: Programista SQL

Nasz Klient to największa na rynku polskim firma świadcząca usługi z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego. Działająca w kilku miastach, zatrudniająca kilkuset pracowników, działająca w naszym kraju od ponad 19 lat. Współpracujr z najbardziej innowacyjnymi firmami, oferując najwyższej jakości usługi. Do swojego zespołu specjalistów poszukuje kandydata na stanowisko: Programista SQL.

Programista SQL: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Rozwijanie istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności w systemie, w obszarze kadrowo-płacowym, dostosowanych do potrzeb biznesu,
  • Udział w projektach rozwoju systemów (analiza i projektowanie rozwiązań, programowanie T-SQL, przygotowywanie dokumentacji technicznej, testowanie zmian),
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się na bieżąco problemów,
  • Sporządzanie dokumentacji tworzonych rozwiązań,
  • Współpraca z pracownikami innych działów dotycząca rozwoju i bieżącego utrzymania systemu.

Programista SQL: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu w MS SQL, T-SQL,
  • Praktyczna znajomość zagadnień bazodanowych, w tym przygotowywanie zaawansowanych zapytań SQL oraz programowania w T-SQL,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dotrzymywanie terminów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość zagadnień biznesowych z obszaru kadr i płac,
  • Znajomość prawa pracy.

Programista SQL: Co oferuje Ci pracodawca?

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy w międzynarodowej firmie,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz opiekę mentora na czas wdrożenia,
  • Możliwość rozwoju i pracę pełną wyzwań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji.

Numer referencyjny oferty: PSQL/22

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “PSQL/22” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu w MS SQL, T-SQL
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy